eGabinet to najlepsze oprogramowanie medyczne dla Twojej placówki.

Niezależnie od tego ilu posiadasz lekarzy, recepcja w szybki sposób zarejestruje nowego pacjenta w elektronicznym i wygodnym kalendarzu. Wgląd do niego ma każda uprawniona osoba mająca dostęp do komputera lub smartfona, niezależnie od lokalizacji, w której się znajduje.

Dzięki specjalnemu modułowi na Twojej stronie www, pacjenci mają także możliwość samodzielnej rejestracji online. Wystarczy parę kliknięć i pacjent rezerwuje termin, który najbardziej mu odpowiada. Na swoim koncie pacjent może dokonać także zmian, co oszczędza cenny czas recepcji.

Papierowa kartoteka to już przeszłość. W naszym programie masz możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, w której można umieścić wszystkie informacje o stanie zdrowia pacjenta, a także dodać załączniki. Pełna baza pacjentów umożliwia łatwe zarządzanie kartoteką i danymi, dzięki czemu w dokumentacji medycznej panuje porządek.

Lekarz sam decyduje o strukturze pól w formularzu wizyty, co powoduje, że czas potrzebny na obsługę pacjenta się skraca. Ma on także opcję wystawienia i wydrukowania recepty w oparciu o aktualną bazę leków, przez co kadra lekarska nie jest przeciążona papierkową pracą, a Twoja placówka medyczna może obsłużyć więcej pacjentów. Po zakończeniu wizyty pacjent otrzymuje wydrukowane zalecenia i informacje o lekach i nie musi się więcej zastanawiać jak je dawkować.

Powiadomienia SMS i e-mail wysyłane są przy każdej zarejestrowanej, zmienionej i odwołanej wizycie. Ponadto pacjenci otrzymują przypomnienie przed zbliżającym się terminem wizyty, dzięki czemu nie zapominają o niej i są bardziej punktualni. Powyższe rozwiązania pozwalają na obsłużenie większej liczby pacjentów w Twojej przychodni lekarskiej.

Z eGabinet możesz także zwiększyć liczbę lojalnych pacjentów dzięki kampaniom marketingowym. Narzędzie to umożliwia wysyłanie informacji o rabatach, życzeń z okazji urodzin lub powiadomień e-mail z zaleceniami po wizycie. Utrzymywanie stałego kontaktu z pacjentami podnosi poziom zaufania do przychodni lekarskiej i jej prestiż.