Jeśli jesteś lekarzem prowadzącym prywatny gabinet lekarski, to w naszym serwisie możesz zupełnie za darmo zarejestrować i przeprowadzić 200 wizyt miesięcznie. Oznacza to, że masz dostęp do przejrzystego kalendarza, elektronicznej kartoteki, aktualnej bazy leków i wielu innych funkcji.

Prosta rejestracja w kalendarzu eGabinet jest możliwa dzięki przejrzystym widokom. Kalendarz pokazuje Ci ile terminów pozostało w danym dniu, a jeśli przyjmujesz w kilku miejscach, to możesz zdefiniować kilka kalendarzy i zyskać przejrzystość planu na cały tydzień.

Każda wizyta przebiega sprawnie dzięki spersonalizowanemu szablonowi wizyt, w którym możesz określić jakie pola znajdą się na podsumowaniu wizyty. Twój pacjent będzie zadowolony z przejrzystych notatek i zaleceń, a Ty zyskujesz czas jaki byś musiał poświęcić na ręczne notatki. Ponadto zupełnie za darmo możesz sprawdzić odpłatność leku w bazie leków i wydrukować recepty. Wystarczy wprowadzić odpowiednie leki przy wizycie, a dane nadrukują się na gotowe bloczki recept.

Jeśli zastanawiasz się czy dane wprowadzane do naszego serwisu są chronione, to pragniemy zapewnić, że zasady bezpieczeństwa i poufności są dla nas bardzo ważne. Serwis posiada certyfikat SSL, który gwarantuje ochronę poufnych informacji, dlatego korzystając z niego można mieć pewność, że informacje przechowywane na kontach użytkowników, jak i w bazie pacjentów, są bardzo dobrze chronione.
Wybierając jeden z płatnych pakietów możesz też uruchomić rejestrację online dla pacjentów lub mieć możliwość wysyłki SMS i e-mail. Z naszego doświadczenia wiemy, że zwiększa to liczbę pacjentów w gabinecie oraz odciąża przy procesie rejestracji.

Wypróbuj nas i przekonaj się, jak eGabinet ułatwia zarządzanie gabinetem lekarskim!