Wsparcie prawne

Jak głosi jedna z podstawowych zasad prawa: ignorantia iuris nocet, czyli nieznajomość prawa szkodzi. Naruszenia związane z obszarem prowadzenia dokumentacji medycznej tylko w 2021 roku stanowiły jedną trzecią najczęściej wpływających spraw związanych z prawami pacjenta. Warto zatem wiedzieć, w jaki sposób należy postępować z różnymi typami danych. Ceniona kancelaria DZP oferuje wsparcie prawne dla wszystkich firm, klinik i gabinetów – niezależnie od tego, czy są użytkownikami programu medycznego eGabinet.

Szkolenia

Kompetencje miękkie to umiejętności społeczne i interpersonalne mające istotny wpływ na kontakty międzyludzkie i relacje z pracownikami bądź klientami. Odgrywają szczególną rolę w środowisku medycznym – zarówno dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, dietetyków, jak i samych pacjentów. Kluczowe dla obu stron są kompetencje takie jak komunikatywność, empatyczne słuchanie, a także inteligencja emocjonalna. Wszystko to przekłada się na efektywną komunikację z pacjentem oraz umiejętność pracy zespołowej.

Social media

To zwykle najpierw tutaj trafia Twój potencjalny klient lub pacjent. Co zyskuje za sprawą kilku kliknięć w mediach społecznościowych? Poznaje ofertę placówki, widzi jej bieżące funkcjonowanie, sprawdza opinie, pozostawione przez innych komentarze, a w przypadku pytań może szybko skontaktować się z Tobą i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Sumienne prowadzenie social mediów jest zatem niezwykle ważne dla wszystkich firm, klinik i gabinetów – niezależnie od tego, jak długo działają na rynku.

Nieruchomości

Chcesz kupić lokal, budynek lub działkę z przeznaczeniem
na działalność medyczną? Może jesteś właścicielem nieruchomości medycznej i chcesz ją sprzedać lub wynająć?

Zazwyczaj samodzielne przeglądanie ofert, umawianie spotkań, prezentacje i oglądanie lokalu zajmuje kilkanaście godzin tygodniowo i ciągnie się przez kilka miesięcy. Dodatkowo trzeba przygotować dokumenty, zweryfikować informacje, współpracować z Sanepidem i negocjować korzystne dla siebie warunki. Możesz nadal samodzielnie się tym zajmować, angażując swój cenny czas i energię lub skorzystać
z pomocy doradcy ds. nieruchomości medycznych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Dołożymy wszelkich starań, by rozwiać Twoje wątpliwości

Formularz kontaktowy

Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe.