egabinet

eGabinet.pl by Kliniki.pl – łączymy siły z portalem Kliniki.pl z myślą o Państwa satysfakcji!

Z radością informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza spółka podpisała umowę z popularną platformą Kliniki.pl. Celem współpracy jest stworzenie kompleksowego narzędzia, które usprawni i uporządkuje procesy związane z działalnością lekarską – od momentu umówienia wizyty, jej przeprowadzenia, stworzenia bazy informacji medycznych po wystawienie e-dokumentów. Synergia przyniesie także bezpośrednie korzyści dla samych pacjentów.

eGabinet by kliniki.pl

Podpisaliśmy umowę w pierwszej połowie lipca 2022 roku, a obecnie jesteśmy na etapie finalizacji zaplanowanych działań. Naszym celem jest digitalizacja i rozwój ochrony zdrowia poprzez usprawnienie procesów obsługi pacjentów i znaczące wsparcie administracji, a także lekarzy. Placówki korzystające z usług spółek posiadają już wszelkie informacje na temat swojej działalności i dokumentacji badanych w jednym miejscu. Ponadto otrzymają szansę na pozyskanie jeszcze większego grona pacjentów – wśród odwiedzających platformę Kliniki.pl. Na zakończenie miesiąca nasz partner udostępni także raporty podsumowujące skuteczność rejestracji, m.in. liczbę nieodebranych połączeń. Konsultacje umawiane przez portal Kliniki.pl u lekarzy korzystających z usług eGabinet niebawem automatycznie pojawią się w kalendarzach specjalistów w aplikacji. Synergia ma również na celu wyjście naprzeciw potrzebom pacjentów, którzy otrzymają możliwość umawiania wszystkich wizyt za pomocą jednej platformy.

Marketplace Kliniki.pl łączy pacjentów z prywatnymi placówkami medycznymi, kosmetycznymi oraz ośrodkami rehabilitacji. Za jego pośrednictwem pacjenci mogą odnaleźć odpowiednią placówkę, która najlepiej spełni wymagania, sprawdzić niezależne opinie, a także umówić się na zabieg, badanie czy konsultację lekarską. To także lider w swojej branży. Serwis każdego miesiąca odwiedza ponad milion użytkowników

Portal Kliniki.pl w ostatni weekend września już po raz kolejny stał się organizatorem wyjątkowego wydarzenia – III Gali Kliniki.pl Rating Index, na której wręczono nagrody najwyżej ocenionym przez pacjentów klinikom. Spółka eGabinet, jako partner strategiczny, stała się oczywiście integralną częścią tego eventu, o czym mogli Państwo przeczytać tutaj.

Więcej informacji na temat naszego partnera znajdą Państwo na stronie www.kliniki.pl.