III Gala Kliniki.pl Rating Index

III Gala Kliniki.pl Rating Index już za nami – eGabinet jako partner strategiczny portalu kliniki.pl stał się częścią tego niecodziennego wydarzenia!

eGabinet na III Gali Kliniki.pl Rating Index
eGabinet na III Gali Kliniki.pl Rating Index

W miniony weekend wraz z naszym zespołem eGabinet mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – III Gali Kliniki.pl Rating Index, która odbyła się w malowniczym Gdańsku. Jak co roku, wręczone zostały na niej nagrody klinikom, które zostały najwyżej ocenione przez pacjentów.

Rating Index to najbardziej obiektywny i największy system oceny komercyjnych placówek medycznych w Polsce. Jego unikalna konstrukcja uniemożliwia manipulowanie wynikami a ocena jest obliczana przez autorski algorytm na podstawie opinii z takich platform jak:

  • Kiniki.pl
  • Google
  • Facebook
  • Znany Lekarz

Jako eGabinet dbamy o dostarczanie najlepszego oprogramowania medycznego dla naszych Klientów, ponieważ wierzymy, że nowoczesna technologia jest w stanie rozwiązać wiele codziennych kwestii i usprawnić pracę w gabinetach oraz placówkach medycznych. Jednocześnie wiemy o tym, że wybór oprogramowania jest bardzo ważny dla każdego podmiotu medycznego a równocześnie wcale nie jest łatwy – pisaliśmy o tym m.in. tutaj

Dlatego tym bardziej cieszymy się, że jako partner strategiczny portalu kliniki.pl mogliśmy być częścią tego wydarzenia i poznać wiele interesujących osób zarówno z branży medycznej, jak i branż pokrewnych. Już teraz zapraszamy do założenia darmowego konta w naszej aplikacji i przekonania się, jak w łatwy sposób usprawnić działanie swojej placówki medycznej. Konto mogą Państwo założyć tutaj.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!

A poniżej zapraszamy również do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego eventu.