eGabinet to najlepszy program medyczny dla przychodni

egabinet.pl to prosty i przejrzysty program medyczny służący do rejestracji pacjentów i obsługi wizyt. Poznaj jego zalety:

Rejestrowanie pacjentów

Recepcja w szybki sposób zarejestruje nowego pacjenta na wizytę do konkretnego lekarza. W naszym kalendarzu możesz ustawiać dowolne godziny przyjęć oraz ustawiać dni wolne od pracy.

Zobacz więcej: https://www.egabinet.pl/oferta/kalendarz-wizyt/

Jeśli posiadasz swoją stronę www, umożliwiamy także rejestrację online, gdzie pacjenci sami mogą zarejestrować się do lekarzy na konkretną godzinę. To z pewnością spowoduje większą liczbę wizyt w Twojej placówce.

Kartoteka pacjentów

Nie musisz już prowadzić papierowej kartoteki! W naszym programie masz możliwość prowadzenia elektronicznej karty pacjenta ze wszystkimi informacjami o stanie jego zdrowia oraz załącznikami z badań. W historii pacjenta znajdziesz także informacje o poprzednich wizytach.

Dane pacjentów to dane wrażliwe. Doskonale o tym wiemy i zapewniamy najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa danych Twoich pacjentów.

Przeprowadzanie wizyt nigdy nie było takie proste

Wystarczy, że lekarz zdefiniuje swój szablon wizyty, a podczas obecności pacjenta kliknie w odpowiedni szablon odpowiedzi i gotowe! Wizyta trwa krócej, a pacjent otrzymuje komplet informacji i zaleceń.

Komunikacja z pacjentem

Wierzymy, że kontakt kliniki z pacjentem jest bardzo ważny, dlatego po każdej umówionej, odwołanej lub zmienionej wizycie, pacjent otrzymuje powiadomienia SMS.

eGabinet umożliwia także prowadzenie spersonalizowanych kampanii marketingowych dla pacjentów. Możesz m.in. przekazać rabat na swoje usługi albo złożyć życzenia pacjentowi z okazji jego urodzin. Dzięki takim działaniom nawiążesz z pacjentami jeszcze trwalsze relacje.

Zarejestruj się już dzisiaj lub przetestuj nas całkowicie za darmo przez 14 dni!