program dla medycyny estetycznej

Jaki powinien być program dla medycyny estetycznej?

Program dla medycyny estetycznej musi spełniać wymagania takie jak w przypadku innych programów medycznych. Aby klinika mogła cieszyć się porządkiem w swoich kartotekach oraz w swoim kalendarzu musi zwrócić uwagę na kilka rzeczy przy wyborze oprogramowania dla medycyny estetycznej.

Kalendarz dla programu medycyny estetycznej

Kalendarz musi być wygodny i czytelny. Program dla medycyny estetycznej powinien zawierać funkcję zarządzania usługami, dzięki której manager kliniki może określić nazwę wizyty, czas i cenę. Takie dane pozwalają na wygodne umawianie wizyt w kalendarzu oraz nimi zarządzanie.

Niektóre usługi medycyny estetycznej trwają znacznie dłużej niż standardowa wizyta 20 minutowa. Niepojawienie się pacjenta na takiej wizycie może skutkować sporą utratą czasu lekarza. Aby tego uniknąć można skorzystać z powiadomień SMS dla pacjentów, którzy przed daną wizytą dostaną o niej przypomnienie. Jako manager kliniki gwarantujesz porządek w kalendarzu i nie tracisz pieniędzy.

Zobacz co jeszcze zyskujesz: Powiadomienia SMS dla pacjentów

Oprogramowanie dla medycyny estetycznej – wizyta

Obsługa wizyty lekarskiej wiąże się przede wszystkim ze sprawnym uzupełnieniem notatek lekarskich. W tym mogą pomóc szablony, dzięki którym lekarz uzupełni notatkę jednym kliknięciem. Dla przykładu lekarz określi szablon dla usługi powiększenie piersi. Obszerna notatka wraz z zaleceniami dla pacjenta zostanie automatycznie wklejona, a lekarz uzupełni tylko poszczególne parametry.

Z drukowanych zaleceń ucieszą się na pewno pacjenci po zabiegach, którzy nieświadomi tego jak postępować po zabiegu poszukują informacji w internecie. Zatem z funkcji szablonów skorzystają zarówno lekarze medycyny estetycznej jak i pacjenci.

Co jest ważne przy wyborze programu do medycyny estetycznej?

Przy wyborze programu należy zwrócić szczególną uwagę na funkcje. Program dla medycyny estetycznej nie powinien być nimi przeładowany, ale zawierać wszystkie istotne rzeczy z punktu widzenia tej specjalizacji. Warto przy wyborze skorzystać z wersji testowych systemu, które oferują producenci. Dzięki temu zyskasz pewność co do zakresu funkcji.

Jeśli nie wiesz gdzie szukać programu, który zawierałby wszystkie wspomniane funkcje odwiedź naszą stronę: Oferta dla przychodni. Posiadamy 14 dniową wersję testową, w której przekonasz się, że warto wdrożyć program dla medycyny estetycznej.