Marketplace integrujący wszystkie usługi medyczne

2023 zbliża się wielkimi krokami, a my już teraz chcielibyśmy przekazać nieco więcej informacji na temat tego, co w nadchodzącym roku planuje spółka eGabinet.pl. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom całej branży medycznej, podjęliśmy już pierwsze kroki, aby stworzyć marketplace integrujący wszystkie usługi medyczne.

Tym samym pragniemy aktywnie uczestniczyć w rozwoju branży medycznej i zapraszamy do współpracy inne podmioty, by wspólnie z nami tworzyły przyszłość sektora ochrony zdrowia.

Dzięki rozwiązaniom takim jak m.in. serwisy internetowe czy też aplikacje dostęp do specjalistów na terenie całego kraju oraz opinii na ich temat, a także umawianie wizyt stały się dziś niezwykle proste. Świetnym przykładem jest na przykład działalność naszego partnera strategicznego, o którym pisaliśmy m.in. tutaj, a także portal ZnanyLekarz.pl, z którym zintegrowaliśmy się w ubiegłym miesiącu. Rynek wyszedł także naprzeciw potrzebom lekarzy oraz właścicieli klinik, którzy otrzymali wachlarz usług porządkujących wszelkie procesy związane z przyjmowaniem pacjentów. Obserwując obecną sytuację na rynku, pragniemy wyjść o krok naprzód i stworzyć marketplace integrujący wszystkie usługi medyczne dla specjalistów oraz pacjentów. Docelowo znajdziemy w nim m.in. oprogramowania, które wspierają funkcjonowanie placówek, a także bazy lekarzy i klinik z możliwością umówienia wizyty oraz wystawienia ogólnodostępnej opinii.

Plany naszej spółki możemy porównać do wirtualnej, ogromnej recepcji, która będzie oferowała pacjentom usługi wielu specjalistów oraz klinik z możliwością podglądu opinii na ich temat.

Ponadto w pełni odpowie na potrzeby lekarzy i właścicieli placówek, gdyż zintegruje wszystkie zrzeszone w projekcie oprogramowania medyczne. Integracja w ramach marketplace’u będzie polegała na wzajemnym sczytywaniu danych ze wszystkich dostępnych w bazie podmiotów. Bez konieczności robienia tego przez działy recepcji tak jak do tej pory. Co ciekawe, to kliniki oraz lekarze będą mogli modyfikować rozwiązania, z których korzystają na co dzień, bez potrzeby ingerencji osób trzecich.

Pragniemy stale się rozwijać, a więcej na temat naszych planów na nadchodzący rok znajdziemy m.in. na portalu MamStartUp.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wraz z wypowiedziami Piotra Strychalskiego – Prezesa spółki eGabinet.pl i życzymy przyjemnej lektury.