Wizyty umawiane przez portal ZnanyLekarz.pl w kalendarzu eGabinet

Wiemy, jak pochłaniające może być prowadzenie kalendarza specjalisty. Umawianie dziesiątek wizyt tygodniowo i ich odpowiednie rozplanowanie może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, miło nam poinformować o kolejnej funkcjonalności w naszej aplikacji. Lekarze korzystający z usług eGabinet otrzymali możliwość uzupełniania swojego kalendarza o wizyty umawiane przez portal ZnanyLekarz.pl.

eGabinet, ZnanyLekarz.pl

Zdajemy sobie sprawę, jak istotny z punktu widzenia specjalisty jest odpowiednio koordynowany kalendarz, a tym samym jego digitalizacja i automatyczne dodawanie umówionych wizyt. Takie udogodnienie przede wszystkim zaoszczędza czas i niweluje manualne zapisywanie spotkań, porządkując codzienny rytm dnia. Zapobiega także nieporozumieniom wynikającym z potencjalnych pomyłek takich jak zaplanowanie dwóch wizyt w tym samym czasie. Wychodząc tym samym naprzeciw Państwa oczekiwaniom, z radością informujemy o kolejnych zmianach w naszej aplikacji! Platforma eGabinet.pl oferuje już automatyczny zapis wizyt umawianych przez portal Znanylekarz.pl. Rozwiązanie m.in. zredukuje prace administracyjne związane z prowadzeniem dokumentacji, wspierając działy recepcji. Co więcej, system zapamięta wszystkie terminy wizyt, porządkując codzienny harmonogram specjalisty.

W ramach nowej funkcjonalności spotkania zostaną automatycznie przeniesione i zapisane w naszej aplikacji.

eGabinet, ZnanyLekarz.pl

Wiemy, jak wielu specjalistów, a także pacjentów aktywnie korzysta z serwisu ZnanyLekarz.pl. Mamy więc nadzieję, że nowa możliwość stanie się dla Państwa istotnym, satysfakcjonującym udogodnieniem. Co więcej, będzie także świetną okazją, by dotrzeć do nowych pacjentów – użytkowników portalu Znanylekarz.pl. Ponadto nieustannie pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, o których będziemy informować Państwa na bieżąco.

Na zakończenie chcielibyśmy także dodać, że nieco więcej informacji na temat współpracy z naszym nowym partnerem strategicznym – Kliniki.pl, o której pisaliśmy tutaj, znajdą Państwo m.in. na portalu Nowy Marketing.

Zachęcamy także do zapoznania się z najnowszym wywiadem Prezesa spółki eGabinet – Piotra Strychalskiego – na portalu Money.pl. Życzymy przyjemnej lektury!